فضاء اشتراکی
آخرین کاربران
جواد سراج
Hshs ...
19 روز قبل
شرکت آتیه نگار هوش افزار تیکا کاسپین
شرکت هوش افزار تیکا ، یک شرکت ...
14 اسفند 1398
شرکت پاک زیست طنین مهرگان
خرید و فروش، تولید و بسته بندی ...
10 اسفند 1398
شرکت نورسازان نوین سولار نوشهر
1- طراحی و ساخت شارژ کنترلر MP ...
07 اسفند 1398
خدمات اعضاء
محصولات اعضاء
cover
چطور کارآفرینان و افراد خوداشتغال راحت‌تر فصل مالیات را پشت‌سر بگذارند؟
دوشنبه، 19 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
مدیریت سرمایه‌ها و برنامه‌ریزی به‌منظور پرداخت مالیات‌ها تقریبا برای همه دشوار است، اما وقتی صحبت از کارهایی مانند خوداشتغالی یا کارآفرینی می‌شود، این دشواری به‌مراتب بیشتر می‌شود. بار اصلی نظارت بر روند پرداخت مالیات‌ها برای کارکنان دیگر، بر دوش کارفرما است؛ حال آنکه افراد خوداشتغال و کارآفرینان خودشان باید این کار را انجام دهند.
cover
نقطه‌ سر به سر چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟
شنبه، 17 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
نقطه‌ سر به سر در اقتصاد و خصوصا در محاسبه‌ی هزینه، به نقطه‌ای گفته می‌شود که هزینه‌های کلی و درآمد کلی با هم برابر می‌شوند و از آن نقطه به بعد، می‌توان به سوددهی رسید. تا قبل از رسیدن به نقطه‌ سر به سر، سود و زیانی حاصل نشده است و فقط هزینه‌هایی که برای تجارت مورد نظر انجام گرفته‌اند، جبران می‌شوند و سرمایه‌ی اولیه برمی‌گردد. به طور خلاصه، تمامی هزینه‌های انجام شده برگشت داده می‌شوند ولی هنوز سود برابر با صفر است.
cover
چگونه مهارت حل مسئله را در خودمان افزایش دهیم؟
چهارشنبه، 14 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
تا به حال متوجه شده‌اید برخی از مشکلاتی که در روابط میان‌فردی یا کاری تجربه می‌کنید،‌ تکرار می‌شوند؟
cover
آشنایی با مراحل حل مسئله به شیوه‌ای مؤثر
سه شنبه، 13 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
شما به عنوان کسی که کسب و کار خودش را دارد، هر روز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنید. آشنایی با مراحل حل مسئله می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر رشد کسب و کار شما داشته باشد. اگرچه شما در نهایت، راه حل مسئله خود را پیدا می‌کنید، اما بسیاری از صاحبان کسب و کار مهارت کافی در حل مسئله ندارند.
cover
موانع تصمیم گیری؛ آشنایی با اشتباهاتی که ما را با مشکل روبرو می‌کنند
دوشنبه، 12 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
ما مدام در حال تصمیم‌ گیری هستیم. تصمیمات ریز و درشت؛ از تصمیم گیری برای ناهار و شام گرفته تا تصمیم‌های مهم‌تری مانند انتخاب مدرسه و دانشگاه، ازدواج و … . بعضی از این تصمیمات تأثیرات مهمی بر زندگی ما دارند. گاهی لازم است برای تصمیم گیری زمانی طولانی صرف کنیم و گاهی نیز باید در کسری از ثانیه تصمیم‌ گیری کنیم.
cover
تکنيک ABCD چيست و چه کاربرد هاي عملي دارد؟
یکشنبه، 11 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
اعتماد نقش محوري در ميزان مشارکت و کيفيت عملکرد مردم در يک جامعه، کارکنان در محيط کار، افراد خانواده در محيط خانواده دارد. نظرسنجي که اخيرا در سطح شرکت ‌ها و بنگاه ‌هاي اقتصادي کشور آمريکا انجام شده است، نشان‌دهنده آن است که تنها هفت درصد کارکنان به رهبران سازماني اعتماد دارند و همين تحقيق بيان مي‌کند يکي از دلايل اصلي ترک کارکنان از سازمان همين عامل است.
cover
۳روش ایجاد انگیزه برای به پایان رساندن پروژه‌های بلندمدت
شنبه، 10 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
ضر‌ب‌الاجل‌ها نیروهای کاری بسیار قدرتمندی هستند که مهم‌ترین وظایف را مشخص می‌کنند، تمرکز به وجود می‌آورند و ما را به‌ سمت اتمام کارها سُوق می‌دهند. به همین دلیل است که پروژه‌های بدون ضرب‌الاجل برای هفته‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌ها در لیست کارهایمان خاک می‌خورند.
cover
شرکت دستآفرین گوهر ایرانیان
چهارشنبه، 07 اسفند 98 شرکت دستافرین گوهر ایرانیان 0 نظر
گروه چمتا با ثبت شرکت دستافرین گوهر ایرانیان و تمرکز بر ایده بازارسازی صنایع دستی در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در مرکز رشد واجدهای فناور طبرستان زیر نظر پارک علم و فناوری مازندران آغاز کرد.
cover
چگونه از تمام پتانسیل‌هایمان استفاده کنیم و به اهدافمان برسیم؟
سه شنبه، 06 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
آیا تاکنون برای‌تان پیش‌آمده است که احساس کنید پتانسیل انجام کارهای مختلفی را در خود دارید، اما از آن استفاده نمی‌کنید؟ شاید از تمام آنچه برای تحقق رؤیاهایتان لازم است، آگاهی داشته باشید و به‌خوبی بدانید برای رسیدن به آن‌ها چه کارهایی باید انجام دهید، اما به هر دلیلی خود را از حرکت در مسیر تحقق این رؤیاها بازمی‌دارید. در حقیقت هیچ حرکت رو به جلویی انجام نمی‌دهید. شاید در این میان عامل بازدارنده‌ای وجود داشته باشد که باعث ناتوانی شما در بهبود کیفیت زندگی‌تان شده باشد.
cover
تکنیک های حل مسئله؛ چطور می‌توانیم مسائل را به‌خوبی حل کنیم؟
دوشنبه، 05 اسفند 98 فاطمه جعفریان 0 نظر
اکثر افراد، تولید ناب را پرداختن به طراحی جریان ارزش، جریان تک‌واحدی، کانبان،‌ ۵-اس، نگهداری و تعمیرات بهره‌ورِ فراگیر و رویداد‌های بهبود مستمر (کایزن) می‌دانند، اما افراد کمی نیز هستند که به جنبه‌های دیگر تولید ناب هم توجه می‌کنند. حل مسئله با استفاده از توانمندکردن افراد گروه، یکی از لازمه‌های اجرای موفق روش تولید ناب است.