جهت نصب مینونت بر روی تلفن همراه خود اینجا کلیک کنید

چالش و نوآوری کشور قطر

cover
سلام وقت همگی بخیر قرار است رویدادی در قطر برگزار شود با عنوان "چالش و نوآوری کشور قطر" مخترعینی که دارای گواهی ثبت اختراع هستند میتوانند شرکت کنند.

سلام وقت همگی بخیر
قرار است رویدادی در قطر برگزار شود با عنوان "چالش و نوآوری کشور قطر"
مخترعینی که دارای گواهی ثبت اختراع هستند میتوانند شرکت کنند..
لازم به ذکر است فرصت ثبت نام در رویداد چالش و نوآوری کشور قطر تا سه شنبه ۹شهریور ماه ۱۴۰۰ می باشد و پس از آن لیست نهایی شرکت کنندگان جهت حضور در رویداد مذکور در کشور قطر چهارشنبه ۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ اعلام و پس از آن برگزاری و افتتاحیه جشنواره یکشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در کشور قطر خواهد بود.
همچنین مجموع جوایز اعطایی به شرکت کنندگان مبلغ ۲۵۰ هزار دلار بوده که در بخش اختراعات مجموع ۱۰۰هزار دلار و در بخش هکاتون ۱۵۰ هزار دلار به برگزیدگان اعطا خواهد شد.
لذا با توجه به فرصت محدود تا پایان ثبت نام و همچنین اهمیت حضور مخترعین ایرانی در این رویداد از جنابعالی خواهشمند است فراخوان ثبت نام رویداد چالش و نوآوری قطر را به کلیه مخترعین به شرط دارا بودن گواهی ثبت اختراع و نمونه آزمایشگاهی و یا صنعتی از اختراع و همچنین قابلیت انتقال به فضای نمایشگاهی اطلاع رسانی نمایید.
مخترعین میتوانند مدارک خود،اعم از ترجمه ثبت اختراع و کلیه مستندات به زبان انگلیسی را پس از ورود و ثبت نام در سایت www.cif.qa ثبت و پس از آن باید جهت پی گیری و تسهیل ثبت نام و اختصاص سهمیته ثبت نام به شرکت کنندگان ایرانی مدارک مربوط را همراه با مشخصات کامل به ایمیل دفتر روابط عمومی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در منطقه خاورمیانه به نشانی pr@wiipa.org ارسال نمایند.
لازم به تذکر است در صورت عدم ارسال مدارک به ایمیل pr@wiipa.org قابلیت پی گیری از سوی دفتر ایران نخواهد داشت و مسئولیت عدم تخصیص سهمیه به عهده شرکت کننده خواهد بود.

مطالب دیگر

نظرات